Zachęcamy do szkolenia naszych pracowników

Państwo: Polska
Miasto: Gniezno
Imię i nazwisko: Mirosław Okoński
Kontakt mailowy: okonm@zenbud.biuro.pl
Opis:
Profesjonalnie prowadzony sklep internetowy przygotowuje się do uzyskania niezbędnych do dalszego rozwoju certyfikatów. Jeżeli więc jesteście odpowiednią firmą szkoleniową, jeżeli znacie się na sprawach takich jak ochrona danych osobowych to lepiej nie mogliście trafić. Zamieszczajcie swoje ogłoszenie, korzystajcie z szansy i przygotujcie dla nas wszystko co najlepsze.


Imię i nazwisko: Tadeusz Klimek
Treść:
Zapraszamy do firmy Trenuj Sukces. Szkolenia z nami to cały szereg korzyści. Przygotowaliśmy rozwiązania takie jak choćby ochrona danych osobowych w firmie, analizy danych w excelu i wiele więcej. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu szkoleń, a dodatkowo zapewniamy najlepszych wykładowców. Zapraszamy do korzystania z profesjonalizmu firmy Trenuj Sukces.


Imię i nazwisko: Waldemar Lichoń
Treść:
Firma Benio Work to wszystko co najlepsze może wam się przytrafić w działaniach szkolenia o ochronie danych osobowych i nie tylko. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w przygotowaniu rozmaitych szkoleń. Do tego współpracują z nami najlepsi specjaliści w danej dziedzinie i dzięki temu możecie liczyć na pełnie sukcesu. Zapraszamy do firmy Benio Work