Sala konferencyjna na zjazdy odcuhdzające- zapraszam!

Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Imię i nazwisko: Mirosław Blażik
Kontakt mailowy: mirokonf@konfi.pl
Opis:
Witajcie serdecznie wszyscy którzy walczą z nadwagą. Jak się okazuje planuję przygotować dla wszystkich tych którzy szukają inspiracji do odchudzania miejsce, w jakim to będzie można zorganizować w pełni profesjonalną i doskonałą konferencję na temat tego jak chudnąć. Sala konferencyjna, którą pragnę zaproponować mieści się w samym centrum miasta, więc nie ma obawy iż początkujący, którzy dopiero co liczą ile zgubią będą mieli problemy z poruszaniem się, że będą musieli pokonać dziesiątki kilometrów. Jeżeli zatem planujecie coś takiego w Poznaniu to zapraszam do kontaktu.


Imię i nazwisko: Aldona Popiersie
Treść:
Witam gorąco, w ten jakże upalny dzień. Jestem szefową klubu ?Grubcio pupcio? i jestem ciekawy kompletnego ogłoszenia odnośnie sali konferencyjnej. Tak się składa że na początku września planujemy cykl konferencji o tematyce odchudzanie i nie ma żadnej mowy o tym aby goście musieli dużo chodzić. Nurtuje mnie ta lokalizacja!


Imię i nazwisko: Mirosław Blażik
Treść:
sala konferencyjna Poznań – tutaj wszystko dokładnie mamy opisane. Wystarczy się skontaktować. Proszę samemu obejrzeć jak cudownie jest ulokowana nasza sala konferencyjna, powiem nieskromnie że bijemy pozostałe na łeb i szyję.