Poszukiwany dobry fotograf ślubny

Państwo: Polska
Miasto: Sandomierz
Imię i nazwisko: Mateusz Żmijewski
Kontakt mailowy: zmijamati@onet.pl
Opis:
Proszę serdecznie o uwagę wszystkich fotografów ślubnych. Jeżeli jesteście dobrymi fotografami ślubnymi i działacie na rynku w takim regionie jak Podkarpacie, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Planuję wesele, ale nie mam czasu na poszukiwania odpowiedniego rodzaju fotografa, dlatego jeżeli możecie mi pomóc to serdecznie zapraszam do składania ofert.


Imię i nazwisko: Domisław Kluska
Treść:
Witam, jeżeli chodzi o fotografię ślubną to zapraszam do skorzystania z naszych usług, a dokładnie fotografa Bachulskiego. W chwili obecnej działamy na terenie takich miasta jak choćby Rzeszów i okolice. Z naszych usług skorzystało już setki klientów, dzięki czemu możemy pochwalić się naprawdę bogatym portfolio. Zapraszam zatem do kontaktu, przedstawię wszelkie informacje związane ze współpracą. Tutaj nasza strona www: fotografia ślubna Katowice


Imię i nazwisko: Wacław Potejto
Treść:
Proszę o uwagę. Zakład fotograficzny Wedding Smile zaprasza do zapoznania się z kompletną ofertą na wszelkiego rodzaju zdjęcia ślubne. Posiadamy bogate doświadczenie, poparte latami pracy na weselach i ślubach. Nasze zdjęcia będą naprawdę doskonałej jakości, zatem niech pan skorzysta z możliwości i wybierze naszą ofertę, a na pewno nie pożałuje.


Imię i nazwisko: Karol Boruc
Treść:
Sprawdzaj w tym miejscu: fotomotion.com.pl


Imię i nazwisko: Damina Biszop
Treść:
Polecam Fotografia ślubna Kraków. Najlepsze ceny, super pomysły, wszystko na poziomie i z klasą