Architektura krajobrazu Kraków- jak zmodernizować ogród przy firmie?

Państwo: Polska
Miasto: Kraków
Imię i nazwisko: Wisława Janicka
Kontakt mailowy: wislawajanicka@onet.pl
Opis:
Firmowy ogród jeszcze nigdy nie wyglądał tak źle. Klienci już nie raz skarżyli się, że w ogrodzie walają się śmieci, że drzewka wyglądają jakbyśmy polali je trującymi substancjami oraz że sam jego wygląd jest w stanie zniechęcić klienta do firmy. Co zrobić, aby ogród stał się integralną częścią firmy i współgrał z gmachem centralnym?


Imię i nazwisko: Feliks Staszuk
Treść:
Ogród firmowy powinien być architektonicznie dopasowany do wyglądu budynku. Jeżeli budynek jest wykonany w stylu nowoczesnym, to ogród również powinien taki być. Ogród nowoczesny to ogród minimalistyczny, w którym spotkamy tylko kilka krzewów ozdobnych. Bardzo ważny jest także wygląd trawnika. Skonsultuj się ze specjalistą, a powinien Ci wszystko ładnie wytłumaczyć – architektura krajobrazu Kraków.


Imię i nazwisko: Robert Lemanowski
Treść:
Jak mogłeś dopuścić do tego, że po ogrodzie walają się śmieci? Gdybym był klientem Twojej firmy zastanowiłbym się, czy jest sens korzystać z Twoich usług. Skoro nie potrafisz zadbać o ogród, to jak w takim razie poradzisz sobie z klientem? Koniecznie skonsultuj się z architektem przestrzeni zielonych.


Imię i nazwisko: Aldona Biczek
Treść:
Ja zapraszam po kosiarki wysokiej jakości. Bo jak wiadomo, żaden ogród bez tego sprzętu się nie obejdzie. Sprawdzajcie kosiarka Gdańsk